Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autóbusz takarító (Budapest XI. kerület)

  • Homm Kft.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Autóbusz takarítót

keresünk!

Autóbuszok üzemeltetésével foglalkozó Kft. autóbusz takarítót keres a XI. kerületbe azonnali kezdéssel.

Jelentkezni Hidvégi Máté telephelyi vezetőnél lehet elektronikus úton vagy 36-20-287-5421

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Beszállítói minőségügyi mérnök - Budapest 13. kerület

T-HR Kft.

Feladatkör: Ebben a munkakörben az Ön feladatai...
Pest, Budapest

Raktári munkatárs, komissiózó-áruátvevő Budapest IX.kerület

Work Force Kft.

Orvostechnikai eszközöket gyártó vállalathoz ke...
Magyarország

HR specialist - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:- Provide dedicated support to multi...