Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Autóalkatrész értékesítő / ügyfélszolgálati ügyintéző

Autonet Import Magyarország Kft
Régió: Pest, Budapest, XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.08.31.
Jelentkezési határidő: 2019.09.03.
header

Az Autonet magyarországi leányvállalata új munkatársakat keres Budapest 18. kerületi telephelyére az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A partnerek részéről beérkező igények kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése.
  • Megrendelések, vásárlások adminisztrálása, a partnerek személyes kiszolgálása, pénztárkezelés.
  • Termék, illetve megrendelés specifikus tanácsadás.
  • Termék promóció.
  • Reklamációs ügyintézés.
  • Régión belüli készlet - és árinformációk összegyűjtése, elemzése, riportálása a vezető felé.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség.
  • Erős gépjárműalkatrész ismeret.
  • Gépjármű alkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és teljesítményarányos jutalék.
  • Szakmai képzések.
  • Béren kívüli juttatás.
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér.

Munkavégzés helye: Budapest 18. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk bérigénnyel ellátott önéletrajzát.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Budapest
XVIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre