Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Átszállító - sofőr

  • BFB plus Kft.
  • Csévharaszt, Pest, Budapest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük logisztikai csapatunk új tagját

ÁTSZÁLLÍTÓ-SOFŐR

munkakörbe

Feladat:

  • Telephelyi üzemek által kibocsátott készáruk, nyers, félkésztermékek mennyiségi, valamint -külsérelmi nyomokra, fóliázásra, raklap minőségre vonatkozó- minőségi átvétele, amennyiben mindent rendben talál, úgy a raktárba történő átszállítás lebonyolítása,
  • Vonalkódolvasó szkenner használata árumozgatások során,
  • Emelőgéppel az általa használt szállító jármű fel- és lerakodása,
  • Emelőgép és Jet használata a munkavégzés során,
  • A napi-, heti-, havi-, éves karbantartási utasításban a sofőrre vonatkozó feladatok elvégzése,
  • A beosztott gépkocsi tisztán és rendben tartása.

Elvárások:

  • Szállítójárműre érvényes „E” kat. jogosítvány és tapasztalat,
  • Targoncavezetői jogosítvány,
  • Emelőgép jogosítvány,
  • Egészségügyi alkalmasság,
  • 2 műszakos munkarend vállalása,
  • Megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria, bónuszrendszer, ajánlói bónusz
  • 15 Ft/ km bejárás támogatás

Munkavégzés helye:
2212 Csévharaszt, Nyáregyházi út 51.

Amennyiben érdekes lehet számodra a pozíció, arra kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el számunkra (a tárgymezőbe kerüljön a munkakör megnevezése). További információ esetén keresse a +36 30/792–1319- es telefonszámot.

Helyek Csévharaszt
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Nehézgépkezelő, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre