Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Átállító / Műszerész

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.

Debreceni csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Ha szeretsz barkácsolni, szerelni, kisebb elektronikai javításokat végezni, akkor ez a TE pozíciód. A műszerészek az átállító csapat tagjai, akik többműszakos munkarendben, az átállító csoport vezetőjének irányítása alá tartoznak, ahol a gyártás során felmerülő kisebb javításokat végzik a megadott dokumentációk, eljárási utasítások alapján. Segítik ötleteikkel az átállási idő csökkentését, ezáltal aktív résztvevői a folyamatos fejlsztéseknek.

Várjuk jelentkezésed debreceni csapatunkba!

Feladatok

  • Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése, beállítása, átállítása, karbantartása
  • Szereldei mérőkészülékek átállítása, kalibrálása, hiba megoldása
  • Gépbeállítás, gépprogramozás a gyártandó új típusnak megfelelően
  • Ötletei/tapasztalatai alapján a folyamatos fejlesztésben való részvétel
  • A műszak során alhárított akadályok jelzése a fellettesnek

Elvárásaink

  • Többműszakos munkarend vállalása (12 órás műszakok)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Célorientáltság, minőségtudat, precizitás, vevőorientáltság, csapatszellem

A pozíció betöltéséhez előny (de nem elvárás):

  • Legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • Pneumatikus – elektropneomatikus rendszerek ismerete

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, vállalatcsoport szintű éves prémiumot, többféle béren kívüli juttatást (cafetéria, munkábajárás biztosítása és/vagy térítése, kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) szakmai, nyelvi alap- és továbbképzési lehetőséget, kulturált munkakörülményeket, nemzetközi környezetet nyújtunk.
Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Csatlakozzon hozzánk!

FAG Magyarország Ipari Kft.
4031 Debrecen
Határ út 1/D
+36 52 581 700

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Műszerész, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre