Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Asztalosokat keresünk Németországba, Würzburg környékére

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Munkavégzés helye: Németország, Würzburg

Munkakezdés: azonnal

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba, Würzburg környékére asztalosokat

Az Ön feladatai:

  • Különböző asztalos feladatok elvégzése

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás (B1)
  • iskolai végzettség asztalosként
  • szakmai tapasztalat
  • saját autó (bejáráshoz)
  • önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)
  • fizetés: bruttó 11,51 euró / óra + nettó 12 euró / munkanap Auslöse (kiegészítő pénz)
  • szállást a munkaadó cég szervezi (munkavállaló fizeti: 300 euró / hó)
  • német nyelvű pályázati anyag készítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munka feltételeknek
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltatás

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre