www.cvonline.hu

Asztalos

  • A hirdetés 1221 napja lejárt

Európa vezető bútordiszkontőre a Möbelix, vonzó munka -és előrelépési lehetőségeket kínál egy sikeres és gyorsan növekvő vállalkozásban.

Budapesti (XI. kerület) áruházunkba keresünk munkatársat, a következő területre:

Asztalos

(teljes munkaidő )

Az Ön feladata:

  • Helyszíni felmérés (konyha) vásárlónál
  • Reklamációk felvétele vásárlónál
  • Szerelés
  • Áruházi karbantartás

Amit elvárunk:

  • Asztalos tapasztalat min. 2 év
  • Teljesítmény és minőségorientált munkavégzés
  • Önállóság, rugalmasság, dinamikus személyiség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés

Előny:

  • Konyhatervezési tapasztalat
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Kiváló kereseti lehetőség

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi e-mail címre, a tárgyban megjelölve a betölteni kívánt pozíciót, és a munkavégzés helyét. (XI. kerület ASZTALOS).

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő