Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Asztalos

  • Akril Front Kft.
  • Érd, Budapest, Pest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Cégünk egyedi bútorok gyártásával foglalkozik. A folyamatosan növekvő megrendeléseknek köszönhetően

Asztalos

munkakörbe keresünk munkatársakat.

Amennyiben rendelkezel asztalos végzettséggel, kreatívan állsz a megoldandó feladatokhoz, megfelelő fizikai és szellemi állapotban vagy, bírod a munkát, szeretnél egy hosszú távú stabil, teljes munkaidős állást egy jó hangulatú munkahelyen. Szeretnél egy fejlődő, bővülő csapat tagja lenni, akkor nincs más teendőd, küld el a jelentkezésed! Mi biztosítjuk a jó munkakörüményeket és a versenyképes bérezést!

Elvárás:

  • Asztalos végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Érd

Fizetés: 300.000 Ft

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címen, a Jelentkezés gombra kattintva, vagy telefonszámon várjuk: +36 70 276 9933, vagy  +36 20 538 0390, vagy +36 70 242 3157

Helyek Érd
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Ács, asztalos, Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre