www.cvonline.hu

Asztalos

  • Company_icon Continental Hotel Budapest
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Continental Hotel Budapest****Superior

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

ASZTALOS

Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Főbb feladatok:

  • Kisebb, egyszerűbb asztalosmunkák elvégzése
  • A szálloda berendezéseinek megfelelő szintű (garanciális kötelezettségen kívüli) karbantartása, javítása, ellenőrzése.
  • A meghibásodások hiányosságok - karbantartások alkalmával történő -javítása.
  • Az esetleges hiányosságok, anyagrendelések munkahelyi vezető felé történő írásban történő jelentése.

Elvárásaink:

  • Asztalos szakképesítés
  • Szakmai tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Egyéb műszaki ismeretek
  • Önállóság és megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Szállodai tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Csodálatos négycsillagos szállodai környezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Korrekt bérezés
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség (nem szezonális)
  • Szállásfoglalás lehetősége jelképes összegért az ország több 4*-os szállodájában

A "Jelentkezés" gombra való kattintással várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetés igény megjelölésével.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Ács, asztalos
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre