Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Asztalos munka magas fizetéssel Hollandiában

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Feladatok

Építőipari asztalos munka, lépcső, korlát, eresz, homlokzat gerendák díszítése, vagytetőács munkák padló fektetése ,tartó és válaszfalak húzása, profilok elhelyezése.

Amit kínálunk

  • Hivatalos, bejelentett holland munkaszerződés holland munkaadóval
  • magyar nyelvű állandó kapcsolattartás Hollandiában
  • Fizetés: nettó 1800-2000 € tapasztalattól és nyelvtudástól függően ,40óra/hét esetén(szállás, adók és egészségbiztosítás díjának levonása után),
  • Teljes munkaidő
  • Szállást a munkaadó intézi!
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés
  • Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

Elvárások

  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • 2 fő esetén legalább 1 fő német v. angol v. holland nyelvtudással rendelkezzen
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • 2 főre legalább 1 saját autó szükséges

Jelentkezés magyar, angol, német vagy holland nyelvű igazolványképes részletes önéletrajzzal és szakmai végzettséget igazoló bizonyítvánnyal lehetséges.

Helyek Hollandia
Külföld
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Építés / Ingatlan
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Ács, asztalos, Építőipari munkás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Holland, Német
Aktiválás időpontja 2019.04.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre