Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ASZTALOS / ÁCS Schwäbisch Hall

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Munkavégzés helye: Schwäbisch Hall

Munkakezdés: azonnal

  Több partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

Asztalosokat / Ácsokat

Az Ön feladatai tapasztalattól és pozíciótól függően:

– Szauna építés

– önálló munkavégzés fával

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– iskolai végzettség asztalosként / ácsként

– szakmai tapasztalat

– saját autó (bejáráshoz)

– önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: nettó 1500 euró / hó (adóbesorolástól és pozíciótól függően)

– szállást a munkaadó cég szervezi és fizeti

– túlórázási lehetőség

– szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre