Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Asztalos / Ács - Németország, Fulda

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország, Fulda környéke

Munkakezdés ideje: azonnal

Kiemelt német partnerünknek keresünk hosszútávra asztalosokat, Ácsokat

Az Ön feladatai:

  • különböző asztalos, ács, faipari feladatok elvégzése 2 műszakban

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • előny: szakirányú végzettség
  • szakmai tapasztalat
  • munkavégzés szakrajz alapján
  • saját autó (bejáráshoz)
  • önálló munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
  • fizetés: bruttó 10 euró / munkaóra + nettó 2 euró / munkaóra Auslöse + prémium + biztosított szállás
  • a szállás díja változó (konkrét munkaajánlat során látható a fix díj)
  • német nyelvű pályázati anyag elkészítése, amennyiben a jelentkező megfelel a munka feltételeknek
  • munkadíj, közvetítői díj nélküli közvetítői szolgáltats

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre