Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Asszisztens

  • BRD Trade Hungary Kft.
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Webáruházunk csapatába

ASSZISZTENS

munkatársat keresünk azonnali kezdéssel.

Amennyiben pörgős, dinamikus személyiség vagy és nem ijedsz meg a kihívásoktól, egymást keressük.

Nagyon sikeresnek és elégedettnek fogod érezni magad nálunk:

  • ha penge vagy excelben és NAGYON gyorsan átlátsz dolgokat
  • ha szereted a folyamatos kihívásokat és ezek a helyzetek motiválnak
  • számokban tudsz gondolkodni és szereted a statisztikát
  • nem vársz a feladatra, hanem elébe mész
  • rendszerető vagy és igényled is hogy a rád bízott dolgok rendben legyenek
  • ha nem rettensz meg a kimutatásoktól, átlátod az összefüggéseket
  • ha angolod erős és magabiztos középfokú szinten van szóban és írásban.
  • ha érdekel az online értékesítés, mert akkor itt tanulhatsz és fejlődhetsz

HA ezeket már csináltad vagy bármi ilyesmit, de unod a mostani munkahelyedet, azonban nem vagy pályakezdő, mert lássuk be azért ehhez már gyakorlat kell. Ha magadra ismertél , akkor jelentkezz és üljünk le beszélgetni.

Amit itt kaphatsz:

  • egy olyan munkahely ahol fontos vagy és számítasz
  • ahol barátokra lelhetsz
  • ahol egy célért küzdünk
  • ahol sikeresek vagyunk és elégedettek
  • ahol a vezetődtől – mentori segítséget és támogatást kapsz
  • elismerik a munkádat és ezt anyagiakban is támogatják
  • egyedi cafeteria rendszer
  • hosszútávú munkahely ahol biztonságban érezheted magad

Mindez Budapesten a 11. kerületben.

Ha érzed magadban az erőt, hogy csatlakozz hozzánk, akkor küldd el szakmai fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat jelöld meg, hogy ASSZISZTENS.

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Kereskedelmi asszisztens

InterElectronic Hungary Kft.

Kereskedelmi asszisztens Feladatok: Kereskedelm...
Budapest, Pest

Irodai Asszisztens

Brucker Kft.

Budapest XXII.kerületi, pékáru gyártással, vend...
Budapest, Pest, XXII. kerület

Kereskedelmi asszisztens (Budapest, XI. kerület)

LAMBDA SYSTEME Kft.

A Lambda Systeme Kft. országos hálózattal és we...
Budapest, Pest, XI. kerület