Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Asszisztens

Asszisztens

Human Centrum Kft.
Régió: Nagytarcsa

Hozzáadva: 2019.08.19.
Jelentkezési határidő: 2019.08.29.

Asszisztens

Partnercégünk, a higiéniai termékeket gyártó a Human Hygiene Kft. megbízásából keresünk raktári bekészítő, kisegítő munkakörre munkatársakat Nagytarcsára: nyugdíjas illetve megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk.

Feladatok:

  • Rendelések felvétele telefonon,emailben,
  • Számlák ,rendelések feldolgozása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Középfokú végzettség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 7.30-16.00

Amit kínálunk

  • Mindenkori magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Azonnali kezdés
  • Ingyenes oktatás

Jelentkezéshez kérjük töltse ki a lenti rövid űrlapot. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Nagytarcsa
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre