Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Asszisztens

  • Az álláshirdetés ma lejár

Magyar tulajdonú, informatikai biztonsággal kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk

Asszisztens

kollégát összetartó csapatukba.

Leírás

  • Komplex asszisztensi, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A vezetők munkájához szükséges írásbeli dokumentumok elkészítése, szerkesztése
  • Beérkező és kimenő levelek érkeztetése, iktatása, rendszerezése, továbbítása
  • Szervezési feladatok ellátása
  • Hivatalos és egyéb partnerek, látogatók fogadása
  • Minősített adatok kezelése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség - pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Microsoft Office termékek erős felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
  • Gyors gépírás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Precizitás, jó szervezőkészség

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes, támogató csapat
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudást megosztó innovatív környezet
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre