Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Asszisztens

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

A WESSLING laboratóriumi hálózat, analízisek, és szakértői szolgáltatások széles spektrumát kínálja szerte Európában. Magyarországi tagja több mint 25 éve megbízhatóan szolgáltat a hazai piacon.

A WESSLING Hungary Kft. marketingosztálya az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Asszisztens

Feladatok:

A Társaság marketing, kommunikációs, értékesítési és üzletfejlesztési tevékenységének támogatása:

  • rendezvények és kiállítások lebonyolítása, szervezése; a kollégák külső rendezvényekre történő bejelentése
  • hírlevelek kiküldése és statisztikák készítése
  • kiadványok tervezése, rendszerezése, számontartása
  • videofilmek készítésének koordinálása, forgatókönyvek előkészítése, a folyamat koordinálása
  • közösségi média teljeskörű kezelése: oldalak létrehozása, frissítése, tartalomgyártás, kampányok lebonyolítása
  • névjegykártyarendelések, névkártyák, mágneskártyák kezelése, lebonyolítása
  • külső vállalkozókkal kapcsolatos szerződések előkészítése, kapcsolattartás
  • címlisták ellenőrzése, új adatbázisok elkészítése, levelezések lebonyolítása
  • a marketingosztály megrendeléseinek, számláinak kezelése

Követelmények:

  • középfokú iskolai végzettség
  • középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban

Elvárt kompetenciák:

  • precízség, pontosság
  • jó kommunikációs készség
  • minőségorientált munkavégzés
  • önálló munkavégzés
  • kreativitás
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyök:

  • német nyelv ismerete
  • szakirányú középfokú OKJ szerinti szakképesítés és legalább 1 év szakmai tapasztalat, vagy szakirányú középfokú iskolai végzettség és legalább 1 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozott időtartamú szerződés
  • cafetéria juttatás
  • szakmai fejlődés támogatása
  • modern munkakörnyezet
  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest 1045, Anonymus utca 6.

Munkaidő/munkarend:

Heti 40 óra/kötetlen munkarend

Jelentkezési határidő:

2019. június 1.

Magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel, valamint motivációs levéllel elküldve lehet jelentkezni.

Adatkezelési tájékoztató

Amennyiben pályázatával megkeresi Társaságunkat, úgy a szakmai önéletrajzba, illetve a motivációs levélbe foglalt személyes adatait a WESSLING Hungary Kft. az Ön kifejezett hozzájárulása alapján, szigorúan célhoz kötötten kezeli, azt a WESSLING magyarországi cégcsoport tagjain kívül harmadik személy részére az adatkezelés időtartama alatt nem adja át. Az adatkezelés az Ön hozzájárulásának kifejezett visszavonásával, illetve a pályázati eljárást követően anélkül is automatikusan lezárul. A beérkező önéletrajz és motivációs levél törlésére a tárgyévet követő év március 01. és május 31. napjai közötti időpontban, külön felhívás hiányában is sor kerül.

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Szervező, Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Médiaasszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre