Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Asszisztens

Asszisztens

Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2018.11.13.
Jelentkezési határidő: 2018.08.25.

Több évtizedes múltra visszatekintő, kiemelkedően magas szakmai színvonalat nyújtó ügyvédi iroda megbízásából keresünk

Asszisztens

munkatársat

Feladatok

·         Pályázati projektek menedzselésese, adminisztrációja, határidők nyomon követése

·         Folyamatos kapcsolattartás a megbízóval és az alvállalkozókkal

·         Bejövő és kimenő telefonhívások, e-mailek és faxok kezelése

·         Iktatással kapcsolatos adminisztráció, levelek kezelése

Elvárások

·         Microsoft Word és Excel felhasználó szintű ismerete

·         Minimum középfokú végzettség

·         Minimum 2 éves asszisztensi tapasztalat

·         Felhasználó szintű számítógépes ismeret

·         Monotonitástűrés szükséges

·         Jó kommunikációs készség

·         Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

·         Ügyvédi irodában szerzett asszisztensi tapasztalat

Juttatások

·         Utazási költségtámogatás

·         Cafeteria

·         Munkavégzés helye: VI. kerület

·         Munkaidő: csúsztatott munkarend: 8:00-19:00

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, az stj1300535@starjobs.hrszoftver.hu e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió VI. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre