www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 83 napja lejárt

NiT Hungary, 27 éves nonprofit szervezet, közúti közlekedési szolgáltatók legnagyobb szakmai szervezete keres

asszisztenst

marketing és kommunikáció területére.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Feladat:

  • rendezvényszervezés
  • kommunikáció
  • marketingvezető munkájának teljes körű támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • pontosság, megbízhatóság, elegancia
  • jó kommunikációs készség
  • online felületek ismerete
  • marketingszemlélet
  • önálló, dinamikus, pro-aktív munkavégzés
  • számítógépes ismeretek, MS Office programok magabiztos kezelése
  • időszakonként hétvégi munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalatok
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelv ismerete- írásban és szóban

Amit kínálunk:

  • kreatív, önálló munkavégzés
  • jól felszerelt munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődés

Fényképes önéletrajzot jövedelem igénnyel, motivációs levelet az alábbi email címre kérjük megküldeni.

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Menedzser asszisztens
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.02.