www.cvonline.hu

Asszisztens

Asszisztens

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2017.12.24.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.

Műanyag feldolgozással foglalkozó külföldi tulajdonú partnerünk megbízásából keresünk

Asszisztens pozícióba új kollégát

Feladatok:
  • Bejövő és kimenő telefonhívások, e-mailek és faxok kezelése
  • Iktatással kapcsolatos adminisztráció, levelek kezelése
  • Beszerzési feladatok ellátása
  • Kintlévőségek kezelése
  • Titkársággal kapcsolatos szervezési-, valamint irodai beszerzési feladatok ellátása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
Juttatások:

Munkavégzés helye:

  • Nyírbogdány, Ipartelep

Munkaidő:

  • Heti 40 óra, normál munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -