www.cvonline.hu

Asszisztens

  • A hirdetés 473 napja lejárt

Ipari szektorban tevékenykedő, komoly múlttal rendelkező cég szerviz részlege teljes munkaidős

Asszisztenst

keres budaörsi munkavégzéssel.

Feladatok:

  • adatbázisok, nyilvántartások frissítése
  • számlázás előkészítése
  • munkarendek koordinálásának segítése
  • bejelentések, megrendelések fogadása és kezelése
  • szerződések előkészítése és naprakész nyilvántartása
  • munkalapok feldolgozása
  • leltározási/raktározási feladatokban közreműködés
  • heti tervezés készítése

Elvárások:

  • legalább 3 év szakmai tapasztalat adminisztrációs területen
  • legalább középfokú végzettség
  • középszintű MS Office ismeret (kiemelten Excel - az interjú során teszteljük)
  • kiváló szervező és kommunikációs képesség
  • precíz, magabiztos munkavégzés
  • ügyfélközpontúság
  • megbízhatóság

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett 5-10 éves tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • pénzügyi tapasztalat

Kérjük, hogy önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő