www.cvonline.hu

Asszisztens Vodafone márkaboltban

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.02.02.
Hirdetés azonosító: 1191972
lejárt

Hol dolgozhatsz?

  • Corvin
  • Deák Ferenc tér

Egy kis extra költőpénzt szeretnél vagy kifizetni az albit? Rajtad áll, hány napot vállalsz, a versenyképes fizetés adott! Ezzel a betanulást nem igénylő, pörgős munkával hasznosan töltheted el a szabadidődet.

Sok dolgod van hétközben?
Semmi pánik! A beosztás rugalmas, akkor dolgozol amikor ráérsz. Igen, akár hétvégén is, ráadásul ezeken a napokon dupla órabérben!

Nagy dumás vagy?
Akkor ez az állás Neked való! Egy márkaboltban mindig egyéni vásárlói igényekkel találkozhatsz, így sosem unatkozol. :)

Szóba jöhet munka hosszabb távra is?
A Vodafone márkaboltokban már sok diák talált rugalmas és biztos állást, ami természetesen az iskola mellett is könnyen ellátható.

Link megjelenítése" style="text-align: justify; width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • Márkaboltba betérő ügyfelek eligazítása
  • Általános ügyfélszolgálati teendők ellátása
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony  (akár passzív / évhalasztó is)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás

Munkaidő: Rugalmas beosztásban hétköznap és hétvégén is, heti szinten minimum 25-30 óra vállalásával.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • A mobilkommunikációs piac és termékek ismerete előny
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • bruttó 1034 Ft/óra
  • hétvégén kiemelt munkabér kifizetése: bruttó 2068 Ft/óra
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • igényes, modern munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!