Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Asszisztens (2 év határozott idő) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2018.10.03.
Hirdetés azonosító: 1935355

FELADAT
  • Purchase Orderek adminisztrálása
  • Megrendelések továbbítása
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Különböző riportok készítése
  • Elhatárolások készítése
  • Ajánlatok készítése
  • Írásos kapcsolattartás német partnerekkel
PROFIL
  • Főiskolai/egyetemi végzettség, pénzügyi végzettség előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Magabiztos angol és német nyelvtudás
  • Microsoft Office ismerete
  • Alapos Excel ismeret (függvények)
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitástűrés

Iratkozzon fel állásértesítőre