Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Asszisztencia egészségügyi területen

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Partnercégünk több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. A Europ Assistance munkavállalói olyan közös értékekkel, mint az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és ügyfeleik iránti elkötelezettség gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak, jelentkezz!

Feladatok:

  • Telefonos segítségnyújtás magán egészségbiztosítással rendelkező ügyfeleink számára
  • Egészségügyi panaszok kikérdezése, azok alapján megfelelő szakorvosi vizsgálatok és éves szűrővizsgálatok szervezése
  • Beérkező egészségügyi dokumentációk ellenőrzése, szervezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • A biztosítás általános szerződési feltételeinek megismerése, betartása (egyes vizsgálatokra nem terjed ki a biztosítás)

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos egészségügyi tanulmányok (tanulói/hallgatói jogviszony)
  • Középfokú egészségügyi tanulmányok (folyamatban lévő is)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélorintált hozzáállás

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig napi 4-6-8 órában van lehetőséged dolgozni, rugalmasan amikor ráérsz
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, pörgős csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési lehetőség
  • Trainingeken való részvétel (pl. kommunikációs, érzelmi intelligencia)
  • Céges rendezvényeken, csapatépítőn való részvétel
  • Teljesítmény alapon és időszakosan céges ajándékok (pl. bluetooth hangszóró, naptej, esernyő, C-vitamin, termosz)
  • Téli és nyári bónusz (teljesítmény alapon plusz juttatás)
  • Betanuláshoz szükséges oktatóanyagok és mentor biztosítása
  • Br. 1150-1350 Ft + műszakpótlék

Előnyt jelent:

  • Hasonló tapasztalat

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, a lenti e-mail címen tedd fel bátran.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Egészségügy / Szociális ellátás
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre