Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ASP.NET Fullstack developer

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2020.01.17.
Jelentkezési határidő: 2020.01.21.

A pozícióról

Magyarország piacvezető bér és humánügyviteli szoftverfejlesztő - és szolgáltató partnercégünk keres Senior ASP.NET fullstack fejlesztő munkatársat, frontend heavy pozícióba.

Feladatok

  • többrétegű, humánügyviteli rendszer felhasználói felületének fejlesztése, üzleti specifikációk és architektúra tervek alapján,
  • önálló tervezési- és fejlesztési feladatok elvégzése,
  • fejlesztői dokumentációk elkészítése, aktualizálása,
  • kommunikáció a kapcsolódó szakterületekkel

Elvárások

  • minimum 3 év szoftverfejlesztői gyakorlat HTML alapú UI fejlesztés terén,
  • ASP.NET MVC (Razor szintaxis) és Angular 1.x technológiák ismerete,
  • CSS, HTML, JavaScript tudás,
  • WCF, Web API ismeretek,
  • rendszerszemlélet, logikus gondolkodás,
  • pontosság, precizitás,
  • csapatjátékos attitűd

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Aktiválás időpontja 2020.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre