Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Áruszállító, sofőr, gépkocsivezető

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Amennyiben Te is szeretnél etyeki telephelyünkön egy fiatalos, lendületes csapat új tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésed!

Elvárás:

  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • a mindenkori KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően a gépjármű vezetése
  • tehergépkocsi rendeltetési helyre történő vezetése, a rakomány károsodásmentes szállítása
  • rakodási feladat irányítása, a rakomány átadása, illetve átvétele, a tehergépkocsira felszerelt csörlő vagy emelő működtetése
  • adminisztrációs feladatok ellátása, útinapló vezetése, díjszámfejtés, pénzkezelés és elszámolás
  • a gépjárművek műszaki állapotának ellenőrzése, a gépjármű működési zavarainak, hibáinak meghatározása, behatárolása, a kisebb hibák javítása, a gépjármű rendszeres ápolása

Ha úgy gondolod, hogy Te vagy akit keresünk, akkor várjuk fényképes önéletrajzod online, vagy telefonon, az alábbi elérhetőségen:

Luka Péter: +36309276953

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Etyek
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Futár, Gépkocsivezető, Teherautósofőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre