Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Áruösszekészítő (Webshop)

  • A hirdetés 36 napja lejárt

Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni akkor téged várunk

teljes munkaidőbe (hétvégi munkavégzéssel is), mint:

budaörsi munkavégzéssel

FELADATOK:

  • Áruösszekészítés
  • Raktáron belüli árumozgatás
  • Termékek csomagolása
  • Esetenként dobozolás, fóliázás, címkézés

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK:

  • Min. 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezik
  • Gyors és precíz munkát végez
  • Csapatjátékos és együttműködő

AMIT NYÚJTUNK:

  • Egyműszakos munkarend
  • Juttatások: br. 275.000,- Ft (pótlékokkal, cafetériával)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal 2018.09.13-ig

Helyek Budaörs
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Csomagoló, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre