Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ - Kiskunhalas

  • HABI Kft.
  • Kiskunhalas, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 10 napja lejárt

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ

A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelemével foglalkozó csapatába precíz, munkájára igényes munkatársat keres ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ munkakörbe. Pályamódosító és pályakezdő jelentkezését is várjuk.

LEGYEN A MUNKATÁRSA DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ VÁLLALKOZÁSUNKNAK, MELY ÉLENJÁR ORSZÁGOS ÜZLETHÁLÓZATÁNAK FOLYAMATOS FEJLESZTÉSÉBEN!

Amit kínálunk:

  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • fizetés bruttó 210.000-től 240.000.-ig
  • útiköltség támogatás
  • korszerű munkaeszközök
  • munkaruha

Főbb feladatok:

  • mezőgazdasági gépalkatrész összekészítése tárhelyes raktárba
  • árukezelés, komissiózás

Szakmai elvárás:

  • műszaki érdeklődés
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • raktározási területen szerzett tapasztalat

Pályázható telephely:
Kiskunhalas

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Fényképes szakmai önéletrajzát, 2019. május 12-ig kérjük elküldeni.

A jelentkezések elbírálásának határideje: 2019. május 19.

Helyek Kiskunhalas
Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre