Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Áruösszekészítési csoportvezető

  • Randstad Hungary Kft.
  • Pest
  • A hirdetés 24 napja lejárt
Új év, új lehetőségek, új munka!
Raktárban dolgozol, ahol te vezeted a csapatod?
Jelentkezz hozzánk komissiózási csoportvezetőnek.
Felügyeli és ellenőrzi a bolti rendelések összekészítését
Felügyeli az egységrakomány-képzést, kiszűri és dokumentálja a hibákat, valamint értesíti az érintett kollégákat az esetleges hibákról
Koordinálja a műszak indulását, menetét és lezárását Betartja és betartatja, valamint továbbadja a raktár- és osztályvezetői utasításokat, irányelveket A törvényi előírásoknak megfelelően elkészíti az osztály dolgozóinak beosztását
Ellenőrzi a gépnaplókat
Folyamatos oktatásban részesíti a munkatársakat
Betartja/betartatja a HACCP előírásokat az áruösszekészítés területén
Aktívan részt vesz a leltári folyamatokban

Elvárás

Középfokú végzettség
1 év raktári csoportvezető tapasztalat
Érvényes targoncavezetői engedély

Amit nyújtunk

Modern munkakörnyezet
Előrelépési lehetőség

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Aktiválás időpontja 2019.04.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Csoportvezető

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.

Globálisan működő, szekszárdi telephelyű partne...
Szekszárd

Trenkwalder Kft

Gyártó üzemben 15 fő gépkezelő munkájának szerv...
Zalaegerszeg

Minőségügyi csoportvezető

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Minőségbiztosítási csoport irán...