www.cvonline.hu

Árukiadó - Magas kereseti lehetőséggel

  • Company_icon Unix Autó Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat budapesti munkavégzéssel:

ÁRUKIADÓ - Magas kereseti lehetőséggel

FIX ALAPBÉR BRUTTÓ 200.000 FT + TELJESÍTMÉNYBÉR + MŰSZAKPÓTLÉK (30% - 18 óra utáni munkavégzés esetén), ÍGY AZ ELÉRHETŐ BRUTTÓ BÉR 400.000 FT + CAFETÉRIA

A Te feladataid:

  • Alkatrészek komissiózása
  • A megrendelt áruk összekészítése szállításra
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Árubizonylatok kezelése
  • Két műszakban történő munkavégzés

Amit Tőled elvárunk:

  • Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00, 13:00-22:00
  • Minden második szombat délelőtti műszakban 6:00-15:00
  • Legalább alapfokú iskolai végzettség
  • Nagyfokú munkabírás
  • Pörgős munkatempó, gyors reakcióidő
  • Kiváló szervezőkészség
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelkedő és kiszámítható jövedelem
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kiszámítható jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • 41% vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ha már nálunk dolgozol ajánld ismerőseidnek, barátaidnak a céget, ezért 2x bruttó 50.000 Ft prémiumban részesítünk!

Csatlakozz hozzánk!

Pályázatodat (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezés gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre