Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Áruházvezető

Régió: Szeged, Csongrád

Hozzáadva: 2018.12.07.
Jelentkezési határidő: 2018.12.09.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

AZ OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Szeged telephelyű áruházunkba

munkatársat keresünk

Feladatai:

  • Áruháza nyereséges működésének biztosítása. Az OBI felelős képviselete a helyi piacon és a dolgozók felé, az OBI értékeinek megfelelő módon
  • Felelős és felelősséget vállal az áruház megfelelő nyitási, működési és zárási folyamatainak betartásáért, betartatásáért, a vállalati vagyon (áruk, épület és berendezések) megóvásáért, mindennapos működéséből eredő bármilyen következményért. Felelős az áruház külső és belső megjelenésért.
  • A munkáltatói jogkör gyakorlójaként biztosítja az áruház jogszerű működését.
  • Megvalósítja a vevőorientált értékesítést az áruházban.
  • Olyan munkahelyi légkört teremt, melyet a motiváció, az elkötelezettség, a folyamatos fejlődni vágyás jellemez.
  • Biztosítja az eladó kollégák folyamatos képzését a vezetők és saját maga által. Figyelemmel kíséri a teljesítményüket, támogatja a visszajelzésen alapuló fejlesztés megvalósulását.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • vezetői – szervezői képesség
  • eredményorientált és teljesítmény orientált hozzáállás
  • átfogó gazdálkodási ismeretek, és ezek alkalmazásának készsége
  • vevőközpontú gondolkodású, dinamikus, jó csapatépítő
  • jó kommunikációs képesség
  • erős együttműködési hajlandóság
  • nyitott, meggyőző személyiség
  • elkötelezettség saját maga, és kollégái fejlesztése mellett
  • angol vagy német minimum  nyelvtudás alapszinten
  • szegedi és környékiek jelentkezése előny

Akit keresünk:
Olyan személy, aki elkötelezett és célorientált a kitűzött célok elérésében, amelyeket még nehéz munkakörülmények között is következetesen, fenntartható eredményekkel véghezvisz; igényt mutat a minőségi eredmény elérésére.
Emellett következetesen és átlátható módon bontja le a vállalati célokat az egyes felelősségi területekre vonatkozó célokra; ezekből világosan és érthetően határozza meg az egyéni célokat.

Miért az OBI? Az OBI összeköti az embereket.
Több mint 48.000 kollégánk elkötelezettségének köszönhetően egy nemzetközileg rendkívül sikeres vállalat vagyunk. Napról napra 11 ország több mint 650 OBI áruházában teszünk meg mindent, hogy vevőink valamennyi kívánságát teljesítsük. Mindannyiunk szeme előtt egy kép lebeg: mi legyünk és maradjunk Európa vezető áruháza az otthonteremtés terén. Ezért folyamatosan növekszünk. Gyakran még saját magunkon is túlmenően.
Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Üzletvezető
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre