Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Áruforgalmi - logisztikai specialista

  • Selex-M Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Kereskedelmi cég

- debreceni telephellyel -

pályázatot hirdet

áruforgalmi - logisztikai specialista

munkakörbe

az alábbi tevékenység önálló végzésére:

Áruforgalmi-logisztikai specialista feladatai:

  • A vállalati szállítási szerződések átfogó ismerete, az abban foglalt megállapodások érvényre juttatása.
  • Belföldi értékesítés, export és import tevékenységhez kapcsolódó bizonylatok, program szerinti rögzítése és intézése.
  • Céges szintű készletgazdálkodás, készletmozgás megszervezése, naprakész nyilvántartása.
  • A cég széleskörű logisztikai rendszerének folyamatos karbantartása a szükségleteinek megfelelő változtatások intézése.
  • Napi kapcsolattartás üzleti partnereinkkel, ezen belül kiemelt együttműködés a multinacionális cégekkel.
  • Vámügyintézés szervezése, irányítása
  • Szállításokhoz kapcsolódó belföldi, külföldi áruszállítás szervezése, irányítása, EKÁER bizonylatok elkészítése, rögzítése.
  • Banki folyamatok, pénzügyi tendenciák figyelése.
  • Zárási, adóbevallási feladatok előkészítésében való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes és informatikai szakismeret és tapasztalat / Nagy Machinátor program, SERPA, Office irodai alkalmazás/
  • Nagyfokú munkatapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, csapatszellem
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jogosítvány

Jövedelem: kiemelt bérezés megállapodás szerint

Várjuk a pályázatokat.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Logisztikai szakértő, Szállítási menedzser, Vám menedzser
Értékesítés / Kereskedelem > Export-import menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre