Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Árufeltöltő

Árufeltöltő

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.16.

Árufeltöltő

Nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek. Csatlakozz Te is a Tesco csapathoz!

Feladatok:

  • a polcok és rakodóterületek feltöltése
  • az érkező áru átvétele
  • címkézés

Elvárások:

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. betöltött életév

Munkaidő

  • hétfőtől-vasárnapig, ráérésedhez igazodó nappali és éjszakai beosztások
  • akár heti 1-2 napos munkavállalással is

Amit kínálunk

  • bruttó 1.169 Ft/óra
  • éjszaka (18-06 óráig) bruttó 1.234 Ft/óra
  • vasárnap bruttó 1.554 Ft/óra
  • vasárnap éjszaka (18-06 óráig) bruttó 1.719 Ft/óra

Ha felkeltette az érdeklődésed ez a diákmunka, akkor kérjük, hogy töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Helyek Győr
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre