Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Árufeltöltő lehetőség nyugdíjasoknak

Human Centrum Kft.
Régió: Békéscsaba

Hozzáadva: 2019.10.25.
Jelentkezési határidő: 2019.11.05.

Partnercégünk egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek. Csatlakozzon Ön is ehhez a csapathoz!

Feladatok:

  • kereskedelmi egységekben, üzletekben az áruk raktárból való kijuttatása
  • a polcok és rakodóterületek feltöltése
  • az áruk és a raktár, illetve a rakodóterületek tisztán és rendben tartása
  • az érkező áru átvétele
  • a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint, címkézés
  • az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tároló helyek között az áru átrendezése, mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése

Elvárások:

  • öregségi nyugdíj
  • precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Munkaidő

  • hétfőtől-vasárnapig, nappali és éjszakai beosztásban
  • legalább heti 20 órás munkavállalás

Amit kínálunk

  • bérezés: bruttó 1.245 Ft/óra, 18.00 óra után bruttó 1421 Ft/óra
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Békéscsaba
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.10.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre