Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Árufeltöltő- Gyöngyös

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.11.
Hirdetés azonosító: 2145756
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Feladatok:

  • kereskedelmi egységekben, üzletekben az áruk raktárból való kijuttatása
  • a polcok és rakodóterületek feltöltése
  • az áruk és a raktár, illetve a rakodóterületek tisztán és rendben tartása
  • az érkező áru átvétele
  • a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint
  • az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tároló helyek között az áru átrendezése, mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
  • címkézés

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
  • jó kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés
  • 18. betöltött életév
Munkaidő: hosszútávra (minimum 3 hónap) hétfőtől-vasárnapig változó beosztásban.

Amit kínálunk

Diákbér: bruttó 814 Ft/óra

Ha szeretnél többet megtudni a munkalehetőségről, hívd a következő telefonszámot: 06-70/452-3196 vagy töltsd ki a lenti űrlapot.

Helyek Heves
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre