Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Árufeltöltő (frissáru, hűtő területre)

  • Reál HUngária Élelmiszer Kft.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés tegnap lejárt

A Reál Hungária Élelmiszer Kft. XI. kerületi C+C áruházába

Árufeltöltő

(frissáru, hűtő területre)

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • a termékek csoportosítása, rendezése megadott szempontok szerint (szavatossági idő, FIFO elv)
  • az áru polcokra, rekeszekbe rendezése, feltöltése, szükség szerint a tárolóhelyek között az áru átrendezése, mozgatása valamint a fogyóban lévő áru időbeni feltöltése
  • leltározási feladatok ellátása
  • a feladat ellátása 5-6 fokos teremben történik

Elvárások:

  • precizitás, pontos munkavégzés
  • jó térbeli tájékozódás
  • megbízhatóság, önállóság

Munkaidő:

  • hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő jelenléti bónusz
  • teljesítménybónusz
  • toborzási jutalom
  • megbízható, hosszútávú munkahely
  • kedvezményes dolgozói vásárlókártya

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Kondorosi út 6.

Várjuk a REÁL csapatába!

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fizetésigénnyel Önéletrajzát.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Egyéb szakmunkás állás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre