Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Árufeltöltő, árukiszedő

  • Szakmunkásállások.hu
  • Pest, Üllő, Budapest
  • A hirdetés 26 napja lejárt

Üllőn lévő kozmetikai iparban tevékenykedő partnerünkhöz keressük

munkatársunkat, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • gépsor mellet a saját márkás termékek ellenőrzése, csomagolása
  • rendelések összekészítése
  • a gépsor rendeltetésszerű használata, papír csere, csomagoló papír hiány jelzése

Elvárás:

  • alap/középfokú végzettség
  • lehetőleg Üllőhöz közeli lakhely

Munkaidő:

  • heti átlag 4 nap, 12 órában

Fizetés:

  • átlag 1000-1200 ft/ óra + műszakpótlék + útiköltség támogatás

Jelentkezéshez küldj el önéletrajzodat vagy hívd az alábbi számok egyikét: 70/321 3618, 70/321 6252, 70/882 9500.

Helyek Pest
Üllő
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Csomagoló, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre