Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Árufeltöltés választható helyszínen és beosztásban

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.23.
Jelentkezési határidő: 2019.10.03.

Pertnercégünk nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc, amely 1994 óta van jelen Magyarországon. Világszerte jelenleg 5381 üzletet üzemeltetnek. Csatlakozz Te is ehhez a csapathoz!

Feladatok:

  • Árufeltöltés
  • Polcrendezés
  • Területi igény nyomon követése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 17. életév
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés

Helyszínek

  • Budaörs, Érd, Soroksári út, 20. 13. 14. és 18. kerületekben

Munkaidő

  • Hétfőtől-vasárnapig, 0-24 óra között 4-6-8 órában, min. 2-3 napos munkavállalással, de akár heti 40 órában is végezhető

Amit kínálunk

  • Hetente készülő beosztás
  • Kijutás menetrend szerinti céges busszal
  • Órabér: bruttó 1176Ft/óra, azaz nettó 1000 Ft/óra. Este 18.00 óra utáni munkavégzés esetén bruttó 1334Ft/óra, ami nettó 1134Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, töltsd fel önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre