Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Áruellenőr

  • Reál HUngária Élelmiszer Kft.
  • Pest, Budapest, XI. kerület
  • A hirdetés 3 napja lejárt

A Reál Hungária Élelmiszer Kft. XI. kerületi C+C áruházába

Áruellenőr

munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

  • figyeli és ellenőrzi a termékek szavatossági idejét az 3/4 –es szabály betartásával
  • betartja a HACCP előírásokat és az árukiadói területen rendet tart
  • közreműködik a leltározásban
  • segít a raktározásban
  • az ellenőrzést a lehető legnagyobb körültekintéssel végzi, hogy megőrizze a készletek pontosságát
  • az összekomissiózott árukat PDA eszköz segítségével tételesen ellenőrzi, a korrekciókat a számlakészítés előtt javítja

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaidő:

  • hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő jelenléti bónusz
  • teljesítménybónusz
  • toborzási jutalom
  • megbízható, hosszútávú munkahely
  • kedvezményes dolgozói vásárlókártya

Munkavégzés helye: 1116 Budapest, Kondorosi út 6.

Várjuk a REÁL csapatába!

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fizetésigénnyel Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Helyek Pest
Budapest
XI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Raktárvezető
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre