www.cvonline.hu

ÁRUBESZERZŐ

  • A hirdetés 89 napja lejárt

ÁRUBESZERZŐ
Szeretnél egy elektronikai- és szezonális termékeket forgalmazó webáruház fiatalos és sokszínű csapatának tagja lenni?
Könnyedén megtalálod bárkivel a közös hangot?
Bírod a pörgést és a kihívásokat?

Ha a fenti kérdésekre a válaszod IGEN, akkor jelentkezz MOST!

Feladataid

  • Bel-, és külföldi árubeszerzés és kereskedelem,
  • áruhiány- és rendelés összesítés, nyomonkövetés,
  • készletgazdálkodás,
  • piaci trendek- és a versenytársak figyelése, elemzése és riportok készítése,
  • aktív együttműködés az ügyfélszolgálattal, valamint az értékesítéssel,
  • kapcsolódó adminisztráció.

Elvárások

  • Beszerzői munkakörben szerzett legalább két éves tapasztalat,
  • tárgyalóképes és magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent),
  • magabiztos számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook),
  • precizitás, rendszerben gondolkodás képessége,
  • stressztűrő képesség
  • terhelhetőség
  • gyors problémamegoldó- és elemző készség,
  • csapatmunka.

Előny

  • Elektronikai eszközök terén megszerzett beszerzői tapasztalat
  • európai és magyarországi gyártói és disztribúciós kapcsolatrendszer DIY, Garden kategóriában
  • saját autó
  • 2. idegen nyelv ismerete: német, kínai, orosz, szlovák

Amit kínálunk

  • változatos, kihívást jelentő feladatkör,
  • versenyképes jövedelem,
  • dinamikus, fiatalos csapat.

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Fényképes magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat várjuk a megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
XI. kerület
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.10.24.