www.cvonline.hu

Áruátvevő

Áruátvevő

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.07.16.
Jelentkezési határidő: 2018.02.24.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 900 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

A Fogarasi úti áruházunk részére

Áruátvevő

munkatársat keresünk

Főbb feladatok:

  • érkező áruk precíz bevételezése, raktározása és kiadása
  • árufogadási terület rendjének,
  • biztonságának megvalósítása és megtartása
  • az áruházban keletkező hulladék gyűjtése, szelektálása, kezelése és szállításra való előkészítése

Elvárások:

  • vevőközpontú gondolkodású és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • áruátvételi gyakorlat

Előny:

  • kiskereskedelem területén szerzett tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy növekvő európai vállalatnál
  • folyamatos továbbképzési lehetőségek
  • karrierlehetőség egy modern és fejlődő cégnél
  • átlagon felüli bérezés
  • havi prémium
  • étkezési hozzájárulás
  • karácsonyi jutalom
Miért az OBI? Az OBI összeköti az embereket.
Több mint 48.000 kollégánk elkötelezettségének köszönhetően egy nemzetközileg rendkívül sikeres vállalat vagyunk. Napról napra 11 ország több mint 650 OBI áruházában teszünk meg mindent, hogy vevőink valamennyi kívánságát teljesítsük. Mindannyiunk szeme előtt egy kép lebeg: mi legyünk és maradjunk Európa vezető áruháza az otthonteremtés terén. Ezért folyamatosan növekszünk. Gyakran még saját magunkon is túlmenően.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Raktáros, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre