Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Áruátvevő (Törökbálint)

  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

Áruátvevő

Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat, melynek központja Franciaországban, Croix-ban (Lille) van. Az Auchan jelenleg 287.000 munkavállalót foglalkoztat és 1774 áruházat üzemeltet a világ 12 országában.

Legyél csapatunk tagja! Ragadd meg a lehetőséget!

Feladatok

  • Beérkező és kimenő áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • Áruátvételi okmányok és dokumentumok aktualizálása
  • Szállítási időpontok egyeztetése
  • Áruátvételi terület rendezettségének biztosítása
  • Áruszállító tehergépjárművek kirakodásának támogatása
  • Raktárak átláthatóságának biztosítása

Elvárások

  • Targoncavezetői engedély megléte
  • Pontosság, precizitás
  • Dinamikus személyiség
  • Jó teherbíró képesség
  • Önállóság

Előnyök

  • Szakirányú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat

Juttatások

  • A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Cafetéria kártya
  • Többrétű prémiumrendszer
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
Helyek Törökbálint
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre