Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Áruátvevő raktáros (délelőtti műszakba)

  • TEJ-S Kft.
  • Szada, Pest, Budapest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Magyarország egyik magyar tulajdonú piacvezető élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó cégcsoportja a Szadai Ipari Parkban lévő hűtőraktárának csapatába

ÁRUÁTVEVŐ RAKTÁROST

keres délelőtti munkavégzésre.

Feladatok:

  • Szabályosan átvett áruk raktározása, elhelyezése FIFO elvet követve
  • Visszáruk tételes átvétele után azok elhelyezése
  • Komissiózás
  • Műszak végén áruátvételi helyiség takarítása
  • HACCP előírások figyelembevétele

Elvárásaink:

  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság

Előny:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Min. 1 év hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tejtermékek és húskészítmények áruismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Versenyképes alapbér,munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Szada Ipari Park

Jelentkezésében kérjük jelölje meg nettó fizetési igényét és fényképes szakmai önéletrajzát küldje el részünkre.

Helyek Szada
Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre