Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ÁRUÁTVEVŐ - Kiskunhalas

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

ÁRUÁTVEVŐ MUNKATÁRS

A HABI Kft. mezőgazdasági gépalkatrészek kis- és nagykereskedelemével foglalkozó csapatába mezőgazdasági gépalkatrészeket ismerő munkatársat keres ÁRUÁTVEVŐ munkakörbe.

LEGYEN A MUNKATÁRSA DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ VÁLLALKOZÁSUNKNAK, MELY ÉLENJÁR ORSZÁGOS ÜZLETHÁLÓZATÁNAK FOLYAMATOS FEJLESZTÉSÉBEN!

Amit kínálunk:

  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • fizetés bruttó 240.000.-től 300.000.-ig
  • útiköltség támogatás
  • korszerű munkaeszközök

Főbb feladatok:

  • mezőgazdasági gépalkatrész szállítmányok átvétele és ellenőrzése
  • beérkező áru elhelyezése tárhelyes raktárban, árukezelés

Szakmai elvárás:

  • gépész műszaki végzettség (pl.: mezőgazdasági gépszerelő, mezőgazdasági gépésztechnikus, autószerelő végzettség), vagy mezőgazdasági gépszerelésben szerzett többéves tapasztalat
  • számítógép felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • raktározási területen szerzett tapasztalat
  • targonca vezetői jogosítvány

Külön juttatási feltételek:

  • „C” és „E” típusú jogosítvány, PÁV, GKI

Pályázható telephely:

  • Kiskunhalas

Fényképes szakmai önéletrajzát, 2019. október 20-ig kérjük elküldeni.

A jelentkezések elbírálásának határideje: 2019. október 31.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kiskunhalas
Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Autószerelő, Gépszerelő, Karbantartó, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Szerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre