Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

AREA SALES ENGINEER – TERÜLETI MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (14-9352)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas, Veszprém, Zala

Hozzáadva: 2019.04.21.
Jelentkezési határidő: 2019.05.12.

Nemzetközi, multinacionális kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

AREA SALES ENGINEER – TERÜLETI MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(14-9352)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég termékeinek, megoldásainak és szolgáltatásainak értékesítése
  • Meglévő ügyfelek látogatása belföldön, elsősorban Nyugat-Magyarországon
  • Új értékesítési lehetőségek keresése
  • Üzleti szerződések készítése
  • A vevői elégedettség folyamatos javítása
  • Kereskedelmi kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvételével

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, vagy mechatronikai mérnök végzettség)
  • Ipari automatizálásban használt mérőműszerek (nyomás- áramlás- szintmérők - analitikai berendezések) területén szerzett mérnöki, értékesítői tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben
  • Céges autó
  • Kiemelkedő juttatási csomag

A munkavégzés helye: Budapest, és Nyugat-Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9352”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektromérnök
Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre