Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Architect / vezető fejlesztő

  • Randstad Hungary Kft.
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg
  • A hirdetés 26 napja lejárt
Ügyfelünk komplex pénzügyi támogatást nyújt magánszemélyeknek, ahol a fókuszban nem a nagyok állnak. Szakmai támogatás kalkulátorokkal és ajánlatadó szoftverekkel, de ügyfeleiknek online marketinggel és jogi megfeleltetéssel is segítenek. Ha már esetleg a multis környezet kicsit fárasztó, és megvan benned a vezető java fejlesztői véna egy viszonylag nagyobb szakmai múlttal, jelentkezz most!
Főbb feladatok:

- Komplex algoritmusokat futtató, a pénzpiacon innovatív megoldásokat lehetővé tevő Java backend architektúra fejlesztésének vezetése
- Három fős fejlesztői csapat szakmai vezetése
- A fejlesztői feladatok mellett architektúrális tervezés, technológiák kiválasztása, IT stratégia formálása
- Az üzleti szakértői csapattal való szoros együttműködés a BA-val együtt, aki megfogalmazza a specifikációt
- Specifikáció alapján tervezés, fejlesztés (munka szétosztása, motiváció, projektszemléletű határidők tartása)

Elvárás

Elvárások:

- Java nyelv alapos ismerete
- 5+ év fejlesztői tapasztalat
- Objektum-orientált analízis, tervezés, fejlesztés alapos ismerete
- Funkcionális programozási alapismeretek
- Best practice-ek, design patternek, adatszerkezetek, algoritmusok, clean-code, clean-architecture ismerete
- Vezetői tapasztalat, vezetői képességek (csapatmunka szervezése, koordináció, számonkérés, ellenőrzés, határidő betartatása, munkatárs kiválasztási képesség)
- Erős kommunikációs készség az üzleti területtel (belső)

Előnyt jelent:

- Tapasztalat microservice architektúrák épitésében
- Infrastruktúránk elemeinek ismerete: AWS, Docker, Kubernetes
- Vaadin tapasztalat
- Lighweight Java keretrendszerek ismerete (Javalin, Unirest, Jdbi)

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika > Rendszerfejlesztő
Aktiválás időpontja 2019.04.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre