Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ARCHICAD tesztmérnök gyakornok (8615)

A GRAPHISOFT® egy nemzetközileg elismert magyar szoftverfejlesztő cég. Budapesti irodánk fejlesztő részlegébe keresünk főiskolai/egyetemi hallgatót legalább heti 20-25 órás munkavégzésre a minőségbiztosítási csoportba, az ARCHICAD funkcióinak tesztelésére.Összetartó, lendületes csapat részeként új technológiákkal és kreatív feladatokkal találkozhatsz a mindennapok során.Téged keresünk, ha:•Nappali tagozatos építészmérnök hallgató vagy•Magabiztosan használod az ARCHICAD-et•Középfokon beszéled az angolt•Szeretnéd az új funkciókat elsőként megismerni, kipróbálni•Nyitott vagy a tesztelési ismeretek elsajátítására•Jó problémamegoldó és elemző vagy•Képes vagy a pontos, precíz munkavégzésre és önálló döntéshozatalra•Szívesen dolgozol csapatbanElőnyt jelent, ha:•Ismersz egyéb, elterjedt CAD rendszereket (AutoCAD, Revit)•Van szoftvertesztelési területen szerzett tapasztalatodAmit nyújtunk:•Inspiráló munkakörnyezet•Folyamatos szakmai fejlődés lehetőségeBüszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 30 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét.

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió III. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Hetii 20-40 óra
Munkabér 1320 Ft/ óra
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Éttermi dolgozó (Óbuda)

KFC

Száznál is több országban vagyunk jelen, napo...
Budapest, Pest, III. kerület

Logisztikai adminisztrátor (13725)

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Feladat:•beérkező termékek (notebook, tablet st...
III. kerület

Irodai asszisztens (12707)

Főbb feladatok, munkák: •Klasszikus irodai admi...