Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Árazási szakértő

Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.15.
Jelentkezési határidő: 2019.05.17.

A Haworth-nél termékeink, szolgáltatásaink és tudásunk segítségével ügyfeleink számára olyan személyre szabott enteriőrt kínálunk, amely nem csak fejleszti vállalkozásukat, de lelkesítőleg hat, és a Haworth értékeinek megfelelően környezetkímélő is.

Bővülés miatt keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

ÁRAZÁSI SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • EMEA és globális tenderkiírásokra válaszol a Global Accounts csapat felelős tagjaként, angol nyelven:
    • Az ügyfél által benyújtott pályázati dokumentációt értelmezi, és ennek megfelelően elkészíti a kérdések listáját, meghatározza a teendőket és kiválasztja a megfelelő termékeket
    • A kiírások dokumentációját értelemszerűen kitölti termékleírásokkal, árakkal, kedvezményekkel stb.,
    • Megválaszolja a céggel, az eljárásokkal, a termékekkel stb. kapcsolatos kérdéseket
    • Koordinálja a pCon (rajzok és 3D-s megjelenítés) / 3DSmax / VR / CAD vizualizációt és a pályázattal kapcsolatos prezentációk elkészítését a Design Team tagjaival,
  • Támogatja a Global Account Managerek munkáját adatokkal, információkkal, számításokkal, termék specifikációkkal és prezentációkkal

Elvárások:

  • Felsőfokú egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • Minimum 2 éves tapasztalat releváns munkakörben,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Magas szintű Excel ismeret,
  • Problémamegoldó, produktív személyiség.

Előny:

  • Irodabútor-, vagy belsőépítészeti tervezői vállalatnál szervezett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés + cafetéria,
  • Multinacionális irodai környezet a Graphisoft Parkban,
  • Támogató csapat és menedzsment,
  • Sportolási lehetőségek támogatása.

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Belsőépítész, Lakberendező
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi elemző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre