Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Árazási specialista (részidős)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.12.01.
Jelentkezési határidő: 2019.12.02.

Nemzetközi logisztikai és szállítmányozó partnerünk részére keresünk árazási specialistát heti 20 órás munkarendbe!

Pozíció leírása / Job description

· Ügyfélszintű árképzési feladatok

· Elemzési támogatást nyújt, és riportokat biztosít a kereskedelmi csapatnak az igényeknek megfelelően

· Árképzéssel kapcsolatos rendszerek kezelése, árbeállítások implementálása

· Helyi és regionális tendereken való részvétel

Elvárások / Requirements

· Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

· Magabiztos Excel tudás (PIVOT táblák kezelése, keresőfüggvények alkalmazása)

· Problémamegoldó készség

· Stressztűrés

· Kreativitás

Amit kínálunk / Offer

· Részmunkaidő ( heti 20 óra)

· fejlődési lehetőség, belső képzések

· Cafeteria

· Színvonalas munkakörnyezet

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai szakértő
Aktiválás időpontja 2019.12.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre