www.cvonline.hu

APQP quality engineer / APQP minőségügyi mérnök

Régió: Pest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.27.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.
Hirdetés azonosító: 1203351
lejárt

Az Ön új cége
Amerikai székhelyű piacvezető autóipari beszállító partnerünk keres APQP minőségbiztosítási mérnök kollégát kutatás-fejlesztéssel foglalkozó telephelyére.

Az Ön új pozíciója
APQP minőségbiztosítási mérnökként az Ön feladata lesz a vevői reklamációk kezelése, valamint a
cég képviselete a vevők irányába a termékfejlesztés során. Részt fog venni továbbá a vevői látogatások, auditok megszervezésében és lebonyolításában, valamint a belső auditok átvizsgálása is az Ön felelőssége lesz.

Mire lesz szüksége a sikerhez
Az APQP minőségbiztosítási mérnök pozíció betöltéséhez felsőfokú műszaki végzettségre valamint magabiztos társalgási szintű angol nyelvtudásra lesz szüksége. Fontos továbbá a minőségirányítási rendszerek (ISO/TS 16949, IATF 16949), módszerek (8D, Ishikawa, problem solving) alapos ismerete. Elengedhetetlen a minőségirányításban szerzett többéves releváns tapasztalat, az autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Mire számíthat partnerünktől
Partnerünk az alapbér mellett versenyképes juttatási csomagot kínál kollégáinak: cafeteria, célprémium, bejárási vagy albérlet támogatás.

Elérhető juttatási csomag: évi br. 6.500.000 Ft-tól + egyéb juttatások.

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el friss önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Egyéb hasonló állások Önnek
Minőségügyi mérnök / Quality engineer

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Gyártásban fellépő minőségi pro...
Komárom

Komárom

Minőségügyi mérnök | Quality Engineer - Esztergom

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Esztergom