Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Applikációs (fejlesztő) mérnök

Régió: Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén

Hozzáadva: 2019.07.04.
Jelentkezési határidő: 2019.07.04.

Miskolci csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Feladatok:

  • Az applikációs fejlesztések során felelős a műszaki tartalomért,
  • A projektek és fejlesztések sikeres megvalósítása érdekében folyamatos kapcsolatot tart a külső és belső fejlesztő partnerekkel,
  • Biztosítja, hogy a fejlesztések a vevői elvárásoknak megfelelően elkészülnek és implementálásra/bevezetésre kerülnek,
  • A fejlesztési folyamatok előrehaladását prezentálja a belső ”design review” meetingeken, illetve figyelemmel kíséri a belső projekt mérföldköveket
  • Meghatározza a megfelelő fejlesztési tartalmakat, célokat, értékeli és dokumentálja a teszteredményeket a projekt sikeres befejezéséhez,
  • Felelős a FMEA-k és a DRBFM-ek elkészítéséért, karbantartásáért.

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök),
  • Jó kommunikációs készség, kezdeményezőkészség, aktivitás,
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (német, orosz vagy bármilyen más idegen nyelv minimum középfokú ismerete előnyt jelent),
  • 2-5 év mérnöki tapasztalat, ebből 2 év (termék)fejlesztési területen,
  • Utazási hajlandóság, jó elemzőkészség, csapatszellem, jó priorizáló képesség.

Kérem, önéletrajzát juttassa el Toborzási Csoportunk részére, akik bármilyen kérdés esetén rendelkezésre állnak.
joysonsafety.com

+36 46 408-256

Joyson Safety Systems Hungary Kft.
Human Resources/Humán erőforrás
3516 Miskolc, Joyson út 1.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Villamosmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Fejlesztési szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre