Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Application Support Professional

Régió: Debrecen

Hozzáadva: 2019.12.03.
Jelentkezési határidő: 2019.12.05.

A pozícióról

Karriered következő lépcsőfokát egy nemzetközi karrierlehetőséget kínáló vállalatnál képzeled el?

Közel áll hozzád a gyógyszergyártás és szeretnél egy stabil, K+F tevékenységet folytató cégnél dolgozni?

Amennyiben igen, és emellett rendelkezel gyógyszeripari / medical devices applikációk támogatásában tapasztalattal, akkor itt az ideje, hogy jelentkezz

pozíciónkba!

Feladatok

·         Új megoldások implementációjának és tesztelésének a támogatása, problémamegoldás gyógyszeripari laboratóriumi környezetben

·         Segítségnyújtás az IT csapatoknak

·         Együttműködés helyi, regionális és globális csapatokkal

·         Az ügyfél igények, illetve az alkalmazások és más informatikai funkciók teljesítésére gyakorolt hatásainak felmérése

·         Laboratóriumi végfelhasználók támogatása személyesen és remote

·         A gyártó követelményei szerint specifikáció konfigurálása

·         Közreműködés az adatok biztonsági mentésének beállításában és vezérlésében

Elvárások

·         Felsőfokú végzettség releváns területen

·         Legalább 1 év laboratóriumi környezetben szerzett tapasztalat

·         Folyékony angol nyelvtudás

·         cGMP rendszer használatában szerzett tapasztalat

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Aktiválás időpontja 2019.11.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre